BANNER

Locations

Naslov map_SI

AVK EU

AVK Avtomatizacija d.o.o.
Buklovžlak 109
3000 Celje
Slovenija

Contacts:

Peter Aplenc
CEO
Phone:  +38640 636 455
Email:  peter@avk-automation.com

Urša Mastnak
COO
Phone:  +386 41 945 330
Email:  ursa@avk-automation.com

Naslov map_USA

AVK USA

AVK automation LLC
1018 S Batesville Rd.
Suite 3-E
Greer, SC 29650
USA

Contacts:

Luka Koren
CEO of the USA Office
EU Phone:  +386 31 500 058
US Phone: +1 248 924 7520
Email:  luka@avk-automation.com

Jaka Vrbek
Director of operations USA
EU Phone:  +386 31 605 272
US Phone: +1 864 605 1782
Email:  jaka@avk-automation.com

Naslov-map_CA

AVK CANADA

AVK automation LLC
Etobicoke, M9R0B3
Toronto, Canada

Contacts:

Tilen Novak
Director of operations Canada
EU Phone:  +386 41 376 576
CN Phone: +1 647 870 1567
Email:  tilen@avk-automation.com

Naslov map_Mexico

AVK MX

AVK automation MEXICO, S DE RL DE CV
Manzana 1 lote 8 No. Closter 17
Bosques de Chapultepec
Puebla 72597, México

Contacts:

Daniel Culina
Director of operations Mexico
MX Phone: +52 1 222 4029 113
US Phone: +1 864 979 0338
Email:  daniel@avk-automation.com

Cynthia Morales
Office Manager
MX Phone:  +52 1 222 7304 667
Email:  cynthia@avk-automation.com

Contact

AVK Avtomatizacija, proizvodnja, storitve in svetovanje d.o.o.
Bukovžlak 109, Bukovžlak, 3000 Celje

Tax ID Nr.: 64824519
Registration Nr.: 6641091000

Phone: +386 40 636 455
Email: ursa@avk-automation.com