BANNER

Lokacije

Naslov map_SI

AVK EU

AVK Avtomatizacija d.o.o.
Buklovžlak 109
3000 Celje
Slovenija

Kontakti:

Peter Aplenc
CEO / Direktor
Telefon:  040 636 455
E-pošta:  peter@avk-automation.com

Urša Mastnak
COO / Operativni direktor
Telefon:  041 945 330
E-pošta:  ursa@avk-automation.com

Naslov map_USA

AVK USA

AVK automation LLC
1018 S Batesville Rd.
Suite 3-E
Greer, SC 29650
USA

Kontakti:

Luka Koren
CEO of the USA Office
EU Telefon:  +386 31 500 058
US Telefon: +1 248 924 7520
E-pošta:  luka@avk-automation.com

Jaka Vrbek
Director of operations USA
EU Telefon:  +386 31 605 272
US Telefon: +1 864 605 1782
E-pošta:  jaka@avk-automation.com

Naslov-map_CA

AVK CANADA

AVK automation LLC
Etobicoke, M9R0B3
Toronto, Canada

Contacts:

Tilen Novak
Director of operations Canada
EU Telefon:  +386 41 376 576
CN Telefon: +1 647 870 1567
E-pošta:  tilen@avk-automation.com

Naslov map_Mexico

AVK MX

AVK automation MEXICO, S DE RL DE CV
Manzana 1 lote 8 No. Closter 17
Bosques de Chapultepec
Puebla 72597, México

Contacts:

Daniel Culina
Director of operations Mexico
MX Telefon: +52 1 222 4029 113
US Telefon: +1 864 979 0338
E-pošta:  daniel@avk-automation.com

Cynthia Morales
Office Manager
MX Telefon:  +52 1 222 7304 667
E-pošta:  cynthia@avk-automation.com

Kontakt

AVK Avtomatizacija, proizvodnja, storitve in svetovanje d.o.o.
Bukovžlak 109, Bukovžlak, 3000 Celje

Davčna številka: 64824519
Matična številka: 6641091000

Telefon: 040 636 455
E-pošta: ursa@avk-automation.com